GÜVENLİK BİLGİ FORMU HAZIRLAYICISI EĞİTİMİ VE SINAVI DÜZENLENECEKTİR

 

“Güvenlik Bilgi Formu (MSDS) Hazırlayıcısı Eğitimi ve Sınavı”  13.12.2014 tarih ve 29204 sayılı Resmi  Gazete’ de yayınlanarak yürürlüğe giren “Zararlı Maddeler ve Karışımlara İlişkin Güvenlik Bilgi Formları Hakkında Yönetmelik”  gereklerine göre Türk Standartları Enstitüsü ile Türkiye Kimya Sanayicileri Derneği işbirliğiyle organize edilmektedir.

 

Sınavda başarılı olan katılımcılara TÜRKAK akreditasyonu kapsamında “Güvenlik Bilgi Formu Hazırlayıcısı” sertifikası verilmektedir.

Eğitim ve Sınav Programı

 Eğitim tarihleri:

16-17-18 Mart 2020

Sınav tarihi: 19 Mart 2020

Eğitimler 09.30 ve 17.30 saatleri arasında yapılacaktır.

Kayıt işleminizi aşağıda size gönderdiğim link üzerinden yapabilirsiniz.

 

 

http://basvuru.tse.org.tr/uye/

 

*** Söz konusu 4 günlük eğitim ve sınav programı için;

Güvenlik Bilgi Formu (MSDS) Hazırlayıcısı Eğitimi ve Sınavı 10 kişiye kadar katılımcının olması durumunda Kozyatağı Mahallesi, İbrahim Ağa Sok. No: 8, SOM Plaza, Kat:7 Bostancı, Kadıköy İSTANBUL adresinde gerçekleşecektir.

Güvenlik Bilgi Formu (MSDS) Hazırlayıcısı Eğitimi ve Sınavına katılımcı sayısı 10 kişinin altında kalması durumunda eğitim ve sınav iptal edilecektir.

Güvenlik Bilgi Formu (MSDS) Hazırlayıcısı Eğitimi ve Sınavı TSE Personel Belgelendirme Müdürlüğü tarafından eğitmen, eğitim ortamının yetersizliği, sözleşme iptali, yazılım sistem sorunları, doğal afetler vb. sorunların çıkması durumunda eğitim ve sınavı iptal edebilecektir.

Güvenlik Bilgi Formu (MSDS) Hazırlayıcısı Eğitimi ve Sınavına katılacak olan katılımcılarımız Organizasyon işlemlerini eğitimin başlama tarihinden önceki Cuma günü TSE Personel Belgelendirme Müdürlüğünden öğrenebileceklerdir.

 

NOT: Başvuru şartları, Sınav Programı, Yıllık Takvim ve sisteme kayıt olma ek içerisinde size sunulmuştur.

NOT2: Sistem üzerinde başvuru yaparken öğrenim şartlarına uyan katılımcılar sistemde zorunlu alan olduğu için iş yeri deneyim kısmını doldurmak zorundadır. İş deneyimi belgesi için diplomanızı tekrardan yüklemeniz ve diğer kısmından başvuru yapmalısınız. Diğer kısmındaki tüm alanlar doldurulmalıdır. İş yeri adı (okul adı), Çalıştığı yer (kimya vs), görevi (mühendis, kimyager vs) ve tarih olarak da mezun olduğu tarihle başvuru yaptıkları tarih aralığını yazabilirsiniz.

NOT3:Öğrenim şartlarına uymayan katılımcılar muhakkak iş yerlerinden kaşeli imzalı istenen yıl aralığında ve yine istenen bölümlerde (laboratuvar, kimya sektör ve kalite kontrol) çalıştıklarına dair belge yüklemek zorundadırlar.

NOT4: Yabancı Dil sertifikası isteyen adaylar sadece ilk belgelendirme başvurusu yaparken seçim yapmalısınız. Eğitim kısmında yabancı dil sertifikası seçmemelisiniz.

***ÖNEMLİ NOT: Başvuru yaparken dekontunuzu yüklemeden yapılan başvurular reddedilecektir. Dekontunuz olduğu zaman başvuru yapabilirsiniz.

Konu ile ilgili aşağıdaki iletişim bilgilerinden ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

 

 

                                       E-posta: mgbf-pbm@tse.org.tr

           Tel: 0 312 416 63 21

 


Dökümanlar (5)

Bu İçeriği Paylaş : Facebook'da Twitter'da Google+'da
Eski Siteye Dön