ORGANİK TARIM KONTROLÖRÜ EĞİTİMİ (Uzaktan Eğitim Düzenlenecektir)

ORGANİK TARIM KONTROLÖRÜ EĞİTİMİ

(Uzaktan Eğitim Düzenlenecektir)

 Yoğun Talep sebebiyle Eğitim Kontenjanımız artırılmıştır

Başvuru Alım Süreci Devam Etmektedir 

 

Uzaktan Eğitim Tarihi :05-16 Ekim 2020 (saat 09:30) 

Sınav Tarihi: 19 Ekim 2020 Pazartesi (saat 09:30) 

Başvuru Alım Tarihi: 21 Eylül 2020 Pazartesi (saat 10:30) 

 • Uzaktan Eğitim: 05-16 Ekim 2020 uzaktan eğitim olacak şekilde düzenlenecektir.
 • Sınav: 19 Ekim 2020 saat: 09:30 da düzenlenecek olan sınav; TSE Merkez binası Ankara’da (aşağıda belirtilen adreste) düzenlenecektir
 • Sadece Eğitim uzaktan düzenlenecektir, Sınav için Sınav salonunda bulunulması gerekmektedir.

 

Eğitim başvuruları; “ http://basvuru.tse.org.tr/uye/ “ adresi üzerinden 21 Eylül 2020 Pazartesi (saat 10:30)  tarihinden itibaren alınmaya başlanacaktır. Başvurular yazılım aracılığı ile alınacak olup belirtilen süre içerisinde başvuru alımı yapılabilecektir. Belirtilen tarihten önce başvuru işlemleri kapalı durumda olacaktır.

Uzaktan Eğitim Kontenjanımız 60 kişiye çıkarılmıtır.

BAŞVURU EVRAKLARINI GÖRSEL ANLATIMA GÖRE YÜKLEYEN VE TARAFIMIZCA BAŞVURUSU UYGUN GÖRÜLEN İLK 60 KİŞİ EĞİTİME KATILABİLECEKTİR.

Başvuru işlemlerinin nasıl yapılacağı “ Görsel Anlatım.pdf “ ekinde detaylı bir şekilde gösterilmiştir.

Başvuru yapılırken Görsel Anlatımdaki adımlar takip edilmediği durumlarda başvuru eksik kalabilmekte ve başvuru geçersiz olabilmektedir, bu sebeple eksik yapılan başvurular kontenjan dışı kalacaktır. (Başvuru için Görsel anlatım eki sayfanın altında eklerde mevcuttur)

Başvuru yapımından önce; Görsel anlatım ekinde belirtildiği gibi adımları takip ederek “Diploma ve Dekont ekini taratılmış olarak sisteme yüklemeniz istenecektir. Bu ekleri daha önceden taratılmış olarak hazır bulundurmanız; Başvuru esnasında yaşanan yoğunluk sebebiyle başvuru işlemlerini kısa süre içerisinde bitirmenize yardımcı olacaktır.

Başvuru işlemleri tamamlandıktan sonra e-mail adresinize; Başvurunuzun onaylandığını belirtilen mail gelecektir, Başvuru işlemleri tamamlandıktan sonra herhangi bir form göndermenize gerek kalmamaktadır. Eğitim yerini gösteren Kroki ek'te mevcuttur

 • Program 9 gün eğitim ve 1 gün sınav olmak üzere toplam 10 gündür
 • Sınav günü TSE yemekhanesinden ücretsiz faydalanabilirsiniz
 • Eğitime ait tüm dokümanlar katılımcılara ücretsiz olarak mail aracılığı ile gönderilecektir.
 • Eğitim Kontejanımız 60 Kişiliktir

SINAV YERİ ADRESİ: Türk Standartları Enstitüsü Necatibey Cad. No:112 Bakanlıklar/ANKARA (Teknik Kurul Salonu ve Genel Kurul Salonu)

 • Başvuru Alım Tarihi: 21 Eylül 2020 Pazartesi (saat 10:30) 
 • Uzaktan Eğitim Tarihi: 05-16 Ekim 2020
 • Uzaktan Eğitimin Başlama Saati:   09:30 
 • Sınav  Tarihi:  19 Ekim 2020
 • Sınav Başlama Saati:  09:30 

 

Öğrenim: Eğitim’e katılmak isteyen adayların Ziraat Mühendisi veya Gıda Mühendisi, bölümü mezunu olması gerekmektedir

 EĞİTİME KATILACAK ADAYLARDAN İSTENEN BELGELER:

 1. Diploma taratılmış olarak sisteme yüklenmesi gerekmektedir
 2. Eğitim ve Sınav ücreti banka dekontu taratılmış olarak sisteme yüklenmesi gerekmektedir

 EĞİTİM, SINAV ve SERTİFİKA ÜCRETİ:  1.350,00 TL + %18 KDV = 1.593,00 TL

 • Alıcı: TÜRK STANDARDLARI ENSTİTÜSÜ 
 • Hesap No:  TSE Banka Hesabı,
 • Banka ismi: Vakıfbank
 • Banka Şube: Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı Ankara Bağlı Şube.
 • Şube Kodu: 884             
 • IBAN No: TR08 0001 5001 5800 7286 9957 88
 • Hesap No: 00158007286995788
 • Dekont Açıklaması:  “ PBM-OTU KONT. EĞ. ÜCRETİ (AD-SOYAD)  “

 

 • Eğer katılımcıların herhangi bir engel durumu varsa, enstitümüz tarafından önlemlerin alınması ve sınav ortam koşullarının sağlanması için katılımcıların başvuru sırasında program sorumlularına durumuyla ilgili bilgilendirmeyi yapması gerekmektedir. (e-mail, telefon vb.)

 

 • Eğitim’in açılabilmesi için yeterli kontenjan sayısına ulaşılamaması gibi durumlarda TSE tek taraflı olarak Eğitim tarihi ile ilgili değişim yapma yetkisine sahiptir. Bu gibi durumlarda maduriyet yaşamamanız için ulaşım/konaklama iptali veya değişikliği kolaylığı bakımından bilet/rezervasyon işlemlerinizde önlem almanızı (esnek uçak bileti vb.) tavsiye ederiz.

 

 • Belgelendirme programı, başvuru, yeniden belgelendirme ve belge geçiş ile ilgili şartları, belgelendirmenin kapsamı, değerlendirme proseslerin yürütülmesi, başvuru sahibinin hakları ve belgelendirilmiş kişilerin görevleri ile ilgili olarak başvuruda bulunun kişiler görevlendirilmiş personelle aşağıda verilmiş olan iletişim adreslerinden öğrenebilirler.

 

 

 

Uzaktan Eğitim için:

Uzaktan Eğitim için Başvurusu tamamlanan katılımcılara Eğitimden yarım saat önce Eğitim davet maili gelecektir. Bu davet mail açıldığında Uzaktan Eğitime giriş yapılabilir. Nasıl giriş yapılacağı ile ilgili Görsel anlatım klavuzu sayfanın altındaki eklerde mevcuttur, bu klavuz adım adım izlenerek Uzaktan Eğitim’e çok kolay bir şekilde katılım sağlanabilecektir.

 

 

 1. Tarafınıza Gelen mail içeriğinde Eğitime giriş daveti bulunacaktır. Bu sebeple mail adresinizden giriş yapmanız gerekmektedir.

 

 1. SkypeMeetingsApuygulaması yüklenmelidir, Size gelen mailde Uygulamanın yüklenmesi için gereken link bulunmaktadır, Başvuru adımlarını izlerken bu uygulama (halihazırda yönlendirme yapılmış olacaktır) kolayca yüklenebilir.

 

 1. Uzaktan Eğitim için Mobile Uygulamalarda (Telefon/Tablet) Eğitim, verimli çalışmaması sebebiyle sadece: Masaüstü Bilgisayar/Laptop/Notebook kullanımı gerekmektedir.

 

 1. Sayfa altında “Uzaktan Eğitim Görsel Anlatımı” eki bulunmaktadır, Bu ek, adım adım izlenerek Eğitim günü başvurunun nasıl yapılacağı ayrıntılı bir şekilde gösterilmektedir.

 

 1. Uzaktan Eğitime Katılım olmaması durumunda Başvuru yapılmış olsa bile Eğitime katılım olmaması sebebiyle Belge Düzenlenmeyecektir.

 

 1. Eğitimde kullanılacak Sunumlar başvuruda bulunan katılımcılara mail adresleri üzerinden gönderilecektir.

 

 

 

 • İLETİŞİM:

 

 


Dökümanlar (2)

Bu İçeriği Paylaş : Facebook'da Twitter'da Google+'da
Eski Siteye Dön