Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Tetkik Görevlisi Eğitimi Ve Sınavı

26-30 Nisan 2021 tarihleri arasında TSE Ankara Merkezde Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Tetkik Görevlisi eğitimi (4 Gün online) ve sınavı (Ankara TSE Merkez Binada) gerçekleştirilecektir.

Eğitim başvuruları;http://basvuru.tse.org.tr/uye/ adresi üzerinden 25 Mart 2021 (saat 10:00) tarihinden itibaren alınmaya başlanacaktır. Başvuru işlemleri yazılım aracılığı ile alınacak olup belirtilen süre içerisinde başvuru alımı yapılabilecektir. Belirtilen tarihten önce başvuru işlemleri kapalı konumda olacaktır.

 Başvuru işlemlerinin nasıl yapılacağınıGörsel Anlatım.pdfekinden inceleyebilirsiniz.

Ekte yer alan Covid-19 Uyarılarını okumayı unutmayınız.

Başvuru yapımından önce; Görsel anlatım ekinde belirtildiği gibi adımları takip ederek “Diploma ve Pdf olarak taratılmış başvuru evrakları” ve “Dekont” ekini taratılmış olarak sisteme yüklemeniz istenecektir. Bu ekleri daha önceden taratılmış olarak hazır bulundurmanız, başvuru işlemlerini kısa süre içerisinde bitirmenize yardımcı olacaktır.

İstenen ekleri sisteme yükledikten sonra; TSE ilgili personelinin; yüklemiş olduğunuz eklere onay vermesi durumunda başvuru işlemlerinize devam ederek tüm başvurunuzu tamamlamanız gerekmektedir. Başvuru işlemleri tamamlandıktan sonra e-mail adresinize; Başvurunuzun onaylandığını belirtilen mail gelecektir, bu mail geldikten sonra belirtilen yer-gün ve saatte Eğitim Salonunda bulunabilirsiniz. Başvuru işlemleri tamamlandıktan sonra herhangi bir form göndermenize gerek kalmamaktadır.

Başvuru işlemleri veya Eğitim hakkında sorularınız için Sayfanın alt kısmındaki “İletişim” bölümünden bize ulaşabilirsiniz 

 

Eğitim Tarihi: 26-30 Nisan 2021 ( 4 gün online eğitim - 1 gün sınav)

Sınav Yeri :  Türk Standardları Enstitüsü Necatibey Cad. No:112 06100 Bakanlıklar/ANKARA

Eğitim Ücreti: 220 TL X 4 gün + KDV TOPLAM = 1038,4 TL

Sınav Ve Sertifika Ücreti: 405 TL + 420 TL+ KDV TOPLAM = 973,5TL

TOPLAM EĞİTİM VE SINAV ÜCRETİ:  2045 TL + %18 KDV = 2011,9 TL

Ödeme dekontu sisteme yüklenirken açıklama bölümüne istenilen faturanın Hangi şirket veya kişi adına olduğu vergi numarası. Vergi Dairesi, adres gibi bilgilerin eksiksiz bir şekilde doldurulması gerekmektedir.

 

Başvuru Koşulları:

EOQ Logolu belge için ekte yer alan Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Personel Belgelendirme Programı 4.4.2.1 Gıda Güvenliği Aday/Tetkik Görevlisi bölümündeki başvuru şartları geçerlidir

TSE Logolu belge için herhangi bir başvuru koşulu aranmaz

 

TSE Hesap Numarası Bilgileri:

Hesap No:  TSE Banka Hesabı,     

Şube: Vakıfbank Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı Ankara Bağlı Şubesi

Şube No: 884             

İBAN No: TR08 0001 5001 5800 7286 9957 88

Alıcı: Türk Standartları Enstitüsü

Dekont Açıklaması:   “ PBM- Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Tetkikçisi (AD-SOYAD)  “

 

İletişim Bilgileri:

TSE Personel Belgelendirme Müdürlüğü

Fatih BOZKURT

Tel: 0312 416 63 22


Dökümanlar (3)

Bu İçeriği Paylaş : Facebook'da Twitter'da
Eski Siteye Dön