GÜVENLİK BİLGİ FORMU HAZIRLAYICISI EĞİTİMİ VE SINAVI DÜZENLENECEKTİR.

“Güvenlik Bilgi Formu (MSDS) Hazırlayıcısı Eğitimi ve Sınavı”  13.12.2014 tarih ve 29204 sayılı Resmi  Gazete’ de yayınlanarak yürürlüğe giren “Zararlı Maddeler ve Karışımlara İlişkin Güvenlik Bilgi Formları Hakkında Yönetmelik”  gereklerine göre Türk Standartları Enstitüsü ile Türkiye Kimya Sanayicileri Derneği işbirliğiyle organize edilmektedir.

 Sınavda başarılı olan katılımcılara TÜRKAK akreditasyonu kapsamında “Güvenlik Bilgi Formu Hazırlayıcısı” sertifikası verilmektedir.

 

Eğitim ve Sınav Programı

 Eğitim tarihleri:

29-30 Kasım 1 Aralık 2021

 Sınav tarihi:  03 Aralık 2021

 

Eğitim ve Sınav Yeri Bilgisi: Eğitim online, sınav yüzyüze olacak şekilde planlanmıştır.

Sınav yeri:  Türkiye Kimya Sanayicileri Derneği Kozyatağı Mahallesi, İbrahim Ağa Sok. No: 8, SOM Plaza, Kat:7 Bostancı, Kadıköy İSTANBUL

 

Eğitimler 09.30 ve 17.30 saatleri arasında yapılacaktır.

 

LÜTFEN NOT VE YILDIZLI KISIMLARI DİKKATLİ OKUYUNUZ.

*** Söz konusu 4 günlük eğitim ve sınav programı için;

Güvenlik Bilgi Formu (MSDS) Hazırlayıcısı Eğitimi ve Sınavına katılımcı sayısı 8 kişinin altında kalması durumunda eğitim ve sınav iptal edilebilir.

Güvenlik Bilgi Formu (MSDS) Hazırlayıcısı Eğitimi ve Sınavı TSE Personel Belgelendirme Müdürlüğü tarafından eğitmen, eğitim ortamının yetersizliği, sözleşme iptali, yazılım sistem sorunları, doğal afetler vb. sorunların çıkması durumunda eğitim ve sınavı iptal edebilecektir.

Güvenlik Bilgi Formu (MSDS) Hazırlayıcısı Eğitimi ve Sınavına katılacak olan katılımcılarımız Organizasyon işlemlerini eğitimin başlama tarihinden önceki Cuma günü TSE Personel Belgelendirme Müdürlüğünden öğrenebileceklerdir.

 

TKSD Telefon Numarası:  0 216 416 76 44 à Teknik sorularınız için bu iletişim numarasından yararlanabilirsiniz.

NOT: Yukarıdaki görsel anlatım kısmından takip ederek kayıt ve başvurularınızı yapabilirsiniz. Eğitim ve sınav için iki ayrı başvuru yapmanız gerekmektedir. Sadece sınava başvuracak adaylar sadece ilk belgelendirme olarak başvurmaları yeterli olacaktır.

****NOT2: Sistem üzerinde başvuru yaparken öğrenim şartlarına uyan katılımcılar sistemde zorunlu alan olduğu için iş yeri deneyim kısmını doldurmak zorundadır. İş deneyimi belgesi için diplomanızı tekrardan yüklemeniz ve diğer kısmından başvuru yapmalısınız. Diğer kısmındaki tüm alanlar doldurulmalıdır. İş yeri adı (okul adı), Çalıştığı yer (kimya vs), görevi (mühendis, kimyager vs) ve tarih olarak da mezun olduğu tarihle başvuru yaptıkları tarih aralığını yazabilirsiniz.

****Öğrenim şartlarına uymayan katılımcılar muhakkak iş yerlerinden kaşeli imzalı istenen yıl aralığında ve yine istenen bölümlerde (laboratuvar, kimya sektör ve kalite kontrol) çalıştıklarına dair belge yüklemek zorundadırlar.

*** Yabancı Dil sertifikası isteyen adaylar sadece ilk belgelendirme başvurusu yaparken seçim yapmalısınız. Eğitim kısmında yabancı dil sertifikası seçmemelisiniz.

***ÖNEMLİ NOT: Başvuru yaparken dekontunuzu yüklemeden yapılan başvurular reddedilecektir. Dekontunuz olduğu zaman başvuru yapabilirsiniz.

 

Kayıt işleminizi aşağıda size gönderdiğim link üzerinden yapabilirsiniz.

 

https://basvuru.tse.org.tr/uye/

 

Herhangi bir sorun olursa istediğiniz zaman bu mail üzerinden ya da telefon ile benden yardımcı olmamı isteyebilirsiniz.

 

İyi çalışmalar dilerim.

 

          İLETİŞİM:  Bilgen IŞIKLAR

 

         Tel  : (0312) 416 63 21

{       E-posta: mgbf-pbm@tse.org.tr

 

İLETİŞİM: ÜLKÜ AĞAOĞLU

Tel: 0 216 416 76 44

Mail: ulku.agaoglu@tksd.org.tr 


Dökümanlar (5)

Bu İçeriği Paylaş : Facebook'da Twitter'da
Eski Siteye Dön