4. İskele & Kalıp ve Endüstriyel Yapı Teknolojileri Fuarı

İstanbul Fuar Merkezi’nde Demos Fuarcılık tarafından 12 – 15 Şubat 2015 tarihleri arasında düzenlenen “4. İskele & Kalıp ve Endüstriyel Yapı Teknolojileri Fuarı’na Enstitümüz bir stant ile katılım sağladı.

Son günlerde artan iş kazaları ile birlikte önemi iyice artan inşaat sektöründeki güvenlik açıkları, uluslararası kurallara ve yeni çıkan tebliğin şartlarına uygun olarak üretilmiş,  inşaat iskelesi ve kalıp sistemlerinin sergileneceği İskele Kalıp Fuarı’na, inşaat sektörünün dünyadaki lider firmaları katıldı.

İstanbul 4. İskele & Kalıp ve Endüstriyel Yapı Teknolojileri Fuarı’na, TSE standını ziyaret eden ve stantlarında ziyaret edilen 91 yerli ve yabancı firmaların yanı sıra üretim yapan firmalara Güvenli İskele Sistemine Geçiş Süreci hakkında detaylı bilgilendirme yapıldı.

Fuar kapsamında 13.02.2015 tarihinde saat 14:30 da düzenlenen bilgilendirme toplantısında Yapı Malzemeleri Sektörü Müdürlüğü personeli Resul CERAN’ konuşmacılığında, “Güvenli İskele Sistemine Geçiş Süreci” hakkında katılımcılara genel bir bilgilendirme toplantısı yapılmıştır.

Bu İçeriği Paylaş : Facebook'da Twitter'da
Eski Siteye Dön