İstanbul Pencere, Cam ve Kapı Fuarları Açıldı...

Avrasya'nın en büyük “İstanbul Pencere 2015”, ile eş zamanlı düzenlenen “İstanbul Cam 2015” ve “İstanbul Kapı 2015” fuarlarına katılan Türk Standardları Enstitüsü (TSE) standına ilgi büyük oldu.

Tüyap Endüstri Fuarcılık A.Ş. tarafından, “İstanbul Pencere 2015” 16. Uluslararası Pencere, Panjur, Cephe Sistemleri ve Aksesuarları, Profil, Üretim Teknolojileri ve Makineleri, Yalıtım Malzemeleri, Hammadde ve Tamamlayıcı Ürünler Fuarı; “İstanbul Cam 2015” 5. Cam Ürünleri ve Uygulamaları, Üretim-İşleme Teknolojileri ve Makineleri, Tamamlayıcı Ürün ve Kimyasalları Fuarı ile “İstanbul Kapı 2015” 7. Uluslararası Kapı, Kepenk, Kilit, Panel, Pano, Bölme Sistem ve Aksesuarları Fuarı eş zamanlı olarak 11 - 14 Mart 2015 tarihleri arasında Türkiye’nin ve dünyanın farklı bölgelerinden gelen katılımcılarla Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlendi.

Almanya’da pencere, cam ve kapı belgelendirme ve deneylerinde 40 yıllık tecrübesi olan İft Rosenheim yetkilileri TSE standını ziyaret ederek, Kayseri Laboratuvar Müdürü Zafer Dilci’den çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Eşzamanlı gerçekleşen fuarlara, Almanya, ABD, Avusturya, Belçika, Çek Cumhuriyeti, Çin, Güney Kore, Finlandiya, Hindistan, Hollanda, İngiltere, İran, İtalya, İspanya, İsviçre, İsrail, Makedonya, Malezya, Mısır, Polonya, Sırbistan, Tayvan ve Yunanistan’dan olmak üzere 686 firma ve firma temsilciliği sektör profesyonelleri ile buluştu.

Dünyada ikinci, Avrasya’nın ise en büyük fuarı olan “İstanbul Pencere 2014”, “İstanbul Cam 2014” ve “İstanbul Kapı 2014” fuarlarına, TSE Kayseri Laboratuvar Müdürlüğü ve TSE Ankara Kimya Laboratuvar Müdürlüğü uzmanları, Enstitünün kapı sektörüne yönelik hizmet verdiği Yangına Dayanım Deneyleri (TS EN 1634 – 1, TS EN 13501-2), Pencere ve Kapı Performans Deneyleri (TS EN 14351-1), Çelik Kapılar ve Hırsızlığa Direnç Deneyleri (TS 12655), Sarkaç Deneyleri, Cam Esaslı Yalıtım Birimleri Uygunluk Değerlendirmesi, Akustik Deneyleri ve Isı İletkenliği hakkında katılımcı ve ziyaretçilere bilgilendirme yaptı.

Bu İçeriği Paylaş : Facebook'da Twitter'da
Eski Siteye Dön