İstanbul 38.Turkeybuild Yapı Fuarı´nda..

YEM Fuarcılık tarafından düzenlenen ve 38 yıldır yapı sektörünün uluslararası zirvesi olan Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul, 21 – 25 Nisan 2015 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi. Yapı sektörünün zirvesi Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul, uluslararası etkinlikleri ve yarattığı iş fırsatları ile bu yıl da sektörün ilgi odağı oldu. Her geçen yıl büyüyerek sektöre olan katkısını artıran fuarda binlerce ürün çeşidi, yeni teknoloji ve hizmetler yer aldı. Bu yıl yüzde 20 oranında büyüyerek toplam 100.000 m2’ye ulaşan, 14 salon ve açık alanda, 105 ülkeden 1.250 üretici firmanın 17.400 ürün ve hizmetleriyle katıldığı fuarı 104.284 kişi ziyaret etti.

En son yenilik ve teknolojileri barındıran ürün çeşitliliği, uluslararası etkinlikleri ve yarattığı iş fırsatları ile bu yıl da sektörün zirvesi olan fuarda, yapı sektöründe yılın en iyi ürünlerine verilen “Altın Çekül Yapı Ürün Ödülü” ile fuarın en iyi tasarlanmış stantlarına verilen “Altın Mıknatıs Ödülleri” de sahiplerini buldu.

Türk Standardları Enstitüsü (TSE) bu fuara bir stantla katılım sağlamış,  çok sayıda yerli,  yabancı firma ve katılımcılar standımızı ziyaret etmişlerdir. Enstitü faaliyetleri hakkında uzman personel tarafından bilgilendirmeler yapılmış olup özellikli konularda ise ziyaretçi formları doldurulmak sureti ile ilgili birimlerle gerekli koordinasyon sağlanarak kurumumuz başarı ile temsil edilmiştir.

Bu İçeriği Paylaş : Facebook'da Twitter'da
Eski Siteye Dön