Ordu PTT Baş Müdürlüğü, TSEden Kalite Yönetim Sistem Belgesi aldı

Ordu PTT Baş Müdürlüğü, Türk Standardları Enstitüsü’nün (TSE) denetimlerinin ardından TS EN ISO 9001 Kalite Yönetimi Sistem Belgesi almaya hak kazandı.

Başmüdürlük binasında düzenlenen törene TSE Karadeniz Bölge Koordinatörü Adnan Bahadır, PTT Başmüdürü Şinasi Duman, Kurum Müdürleri, PTT müdür yardımcıları, şube müdürleri ve personel katıldı.

TSE Bölge Koordinatörü Adnan Bahadır törende yaptığı konuşmada iki yıllık bir çalışmanın ardından Ordu PTT Başmüdürlüğünün belgeye hak kazandığını söyledi.  Bahadır; “Bu belge, vatandaşa hizmette kalitenin ve verimliliğin artacağının, öte yandan zaman kaybının azalacağının teminatıdır” diye konuştu.

PTT Başmüdürü Şinasi Duman da konuşmasında; kalite çıtasını daha da yükselteceklerini belirterek “Bu belgenin alınması, Ordu'da PTT'nin daha iyi işler yapması konusunda bize daha fazla sorumluluk yüklemiştir” dedi.

Konuşmaların ardından TSE Karadeniz Bölge Koordinatörü Adnan Bahadır, Ordu PTT Baş Müdürü Şinasi Duman’a Kalite Yönetimi Sistem belgesi ve bayrağını takdim etti.

 

Bu İçeriği Paylaş : Facebook'da Twitter'da Google+'da
Eski Siteye Dön