TSE, Şanlıurfada düzenlenen 6. İnşaat, Mobilya ve Dekorasyon Fuarı´na katıldı

Şanlıurfa Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen 6.Şanlıurfa İnşaat, Mobilya ve Dekorasyon Fuarı ziyaretçilere kapılarını açtı.

Fuarın açılışına Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, Şanlıurfa Milletvekili M. Ali Cevheri, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Sanayi Ürünleri Güvenliği ve Denetimi Genel Müdürü ve TSE Yönetim Kurulu Üyesi Uğur Büyükhatipoğlu, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Garaj sistemlerinden, mutfak sistemlerine izolasyondan, nalburiye sektörüne kadar geniş katılımcı profili ile düzenlenen fuarda Türk Standardları Enstitüsü de açtığı stant ile yer aldı.

TSE standını Şanlıurfa Milletvekili M. Ali Cevheri, TSE Yönetim Kurulu Üyesi Uğur Büyükhatipoğlu, Şanlıurfa Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Kaya, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli başta olmak üzere çok sayıda katılımcı ziyaret etti.

TSE uzmanları, ziyaretçilere Enstitünün yapı sektörüne yönelik hizmetleri hakkında bilgi verdi. TSE’nin 2015 yılı itibarıyla inşaat sektöründe iş kazalarının önüne geçilmesinde kritik önem taşıyan iş sağlığı ve güvenliği ekipmanlarının belgelendirmesi faaliyetleri de ziyaretçilere anlatıldı.

 

Bu İçeriği Paylaş : Facebook'da Twitter'da
Eski Siteye Dön