Otomotiv ve Yan Sanayi fuarı Şanlıurfa´da ziyaretçiler ile buluştu.

10-13 Mayıs 2018 tarihleri arasında düzenlenen “Otomotiv ve Yan Sanayi Fuarı” birçok firmanın katılımıyla ziyaretçilere kapılarını açtı.

Fuarın açılışına, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Esnaf Odaları Birliği Başkanı, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve çok sayıda vatandaş katıldı.

TSE standını Şanlıurfa Belediye Başkanı ve Şanlıurfa’nın üst düzey yöneticileri beraber ziyaret ederek TSE’nin Şanlıurfa’da olmasından dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler ve bundan sonra Şanlıurfa’da düzenlenecek olan sektörlere yönelik fuarlarda TSE’nin yer almasının burada ve çevre illerde faaliyet gösteren esnaflarımıza faydalı olacağını söylediler.

Standımızı ziyaret eden sektör temsilcisi ve ziyaretçiler ile yapılan görüşmelerde TSE uzmanları tarafından otomotiv ve yedek parçanın geleceği ile ilgili istişareler yapılmıştır.  “Yan sanayi” olarak nitelendirilen parçalarla ilgili olarak Hazine Müsteşarlığının yayınlamış olduğu 2015/2 sayılı genelge kapsamında gerçekleştirilen eş değer parça belgelendirme faaliyetleri ile ilgili bilgiler verilmiş ve eş değer parçanın yedek parça sektöründeki önemi anlatılmıştır.

Bu İçeriği Paylaş : Facebook'da Twitter'da
Eski Siteye Dön