TSE´den, Bursa İhtisas Deri Organize Sanayi Bölgesi (BİDOSB) Başkanı Rıfat Aygüler´e ziyaret

Türk Standardları Enstitüsü (TSE) Bölge Koordinatörlüğü yetkilileri, Bursa İhtisas Deri Organize Sanayi Bölgesi (BİDOSB) Başkanı Rıfat Aygüler’i makamında ziyaret etti.

Ziyarette, TSE Bursa Bölge Koordinatörü Mithat Kaleoğlu, TSE Bursa Belgelendirme Müdürü Asu Kornoşor, TSE Bursa Araç Proje Müdürü Hakan Karaçengel, TSE Başaraştırmacısı Mustafa Karaman ve TSE yetkilileri hazır bulundu.

Tüm uygunluk değerlendirme faaliyetlerinin, yönetim sistemleri belgelerinin ve eğitimlerin TSE’den alınmasını talep ettiklerini dile getiren TSE Bursa Bölge Koordinatörü Mithat Kaleoğlu, TSE’nin Türkiye açısından hem ekonomik, hem de stratejik anlamda önemli hizmetleri yerine getirdiğini ifade etti.

Ziyaretten büyük memnuniyet duyduğunu söyleyen BİDOSB Başkanı Rıfat Aygüler ise, “TSE ülkemizin mihenk taşlarından biridir, Türkiye’nin gururudur, milli ve yerli bir kuruluşumuzdur, milli ekonominin gelişmesi için gayret sarf etmektedir, TSE varken, yabancıya da gerek yoktur. Bizim TSE'miz var. Milli değerlerimizden biri olan TSE’YE sahip çıkmalıyız. TSE’yi ülkemizin sanayisi için çok önemli bir kuruluş olarak görüyoruz” diye konuştu.

Ziyarette ayrıca TSE’nin de proje paydaşı olduğu ve birçok kamu kurum ve kuruluşunun desteklediği “Milli Ses Ver” projesi hakkında da bilgilendirme yapıldı.

Ziyaret sonunda Başkan Rıfat Aygüler’e günün anısına Türk bayrağı takdim edildi.

Bu İçeriği Paylaş : Facebook'da Twitter'da Google+'da
Eski Siteye Dön