Avrasya Kapı, Pencere ve Cam Fuarı Kapıları Açtı…

Kapı, Pencere ve Cam Endüstrilerinin en prestijli Platformu Avrasya Kapı, Pencere ve Cam Fuarları ziyaretçileriyle buluştu.

Tüyap Endüstri Fuarcılık A.Ş. tarafından, “Avrasya Kapı 2019, 11. Uluslararası Kapı, Kepenk, Kilit, Panel, Pano, Bölme Sistem ve Aksesuarları Fuarı”, “Avrasya Pencere 2019, 20. Uluslararası Pencere, Panjur, Cephe Sistemleri ve Aksesuarları, Profil, Üretim Teknolojileri ve Makineleri, Yalıtım Malzemeleri, Hammadde ve Tamamlayıcı Ürünler Fuar” ve “Avrasya Cam 2019, 9. Cam Ürünleri ve Uygulamaları, Üretim-İşleme Teknolojileri ve Makineleri, Tamamlayıcı Ürün ve Kimyasalları Fuarı ile eş zamanlı olarak 6 - 9 Mart 2019 tarihleri arasında Türkiye’nin ve dünyanın farklı bölgelerinden gelen katılımcılarla Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlendi.

Eşzamanlı gerçekleşen fuarlara, Rusya, Ukrayna, Azerbaycan, Cezayir, Mısır, Bulgaristan, Tunus, Kosova, Lübnan, Makedonya ve Sırbistan dahil olmak üzere 30’un üzerinde ülkenin katılım sağladığı fuara bir stant ile katılım sağlayan Türk Standardları Enstitüsü (TSE) standına ilgi büyük oldu.

Dünyada ikinci, Avrasya’nın ise en büyük fuarı olan “Avrasya Pencere 2019”, “Avrasya Cam 2019” ve “Avrasya Kapı 2019” fuarlarına, TSE Kayseri Laboratuvar Müdürlüğü ve TSE Tanıtım, Pazarlama ve Yayın Daire Başkanlığı uzmanları, Enstitünün kapı, pencere ve cam sektörüne yönelik hizmet verdiği Yangına Dayanım Deneyleri (TS EN 1634 – 1, TS EN 13501-2),  Pencere ve Kapı Performans Deneyleri (TS EN 14351-1), Çelik Kapılar ve Hırsızlığa Direnç Deneyleri (TS 12655), Sarkaç Deneyleri, Cam Esaslı Yalıtım Birimleri Uygunluk Değerlendirmesi, Akustik Deneyleri ve Isı İletkenliği başta olmak üzere Enstitü faaliyetleri hakkında katılımcı ve ziyaretçilere bilgilendirme yaptı.

Bu İçeriği Paylaş : Facebook'da Twitter'da
Eski Siteye Dön