TSE´den Gaziantep Üniversitesi´ne İki Kalite Belgesi

Türk Standardları Enstitüsü'nün (TSE) tetkikleri sonucunda, Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Diş Hekimliği Fakültesi ile GAÜN Kreş ve Anaokulu TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Kalite Sistemi Belgelerini almaya hak kazandı.

GAÜN Rektörlük Senato Salonunda tetkiklerin sona ermesi nedeniyle düzenlenen toplantıya; Rektör Prof. Dr. Ali Gür, Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kamile Erciyas, Kreş/Anaokulu Müdürü Güler Boran ile TSE Güneydoğu Bölge Koordinatörü Rıza Okumuş ve çalışanlar katıldı.

TSE Güneydoğu Bölge Koordinatörü Okumuş, Diş Hekimliği Fakültesi ile Kreş ve Anaokulunun, Kalite Yönetim Sistemi standardının gereklerini yerine getirdiğini belirterek, yönetici ve çalışanlara kalite konusundaki farkındalıkları nedeniyle teşekkür etti.

Rektör Prof. Dr. Gür ise yaptığı konuşmada özellikle kurum personel çocuklarına hizmet veren Kreş ve Anaokulu Müdürlüğünün üstlendiği önemli misyon açısından Gaziantep Üniversitesinin örnek eğitim modeline büyük katkıda bulunduğunu belirtti.  Belgelerin alınmasında emeği geçen herkese teşekkür eden Rektör Gür, “Üniversitemiz eğitim alanında olduğu gibi kalite alanında da bölgeye ve Gaziantep’e örnek olmaya devam ediyor” diye konuştu.

Bu İçeriği Paylaş : Facebook'da Twitter'da
Eski Siteye Dön