KONESOB, TS 13811 HİJYEN VE SANİTASYON YÖNETİM SİSTEMİ BELGESİ ALDI

Konya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (KONESOB), TSE’nin denetimlerini geçerek TS 13811 Hijyen ve Sanitasyon Yönetim Sistemi Belgesi almaya hak kazandı.

2020 yılında da TSE COVID-19 Güvenli Hizmet ve TSE ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi belgelerini alma başarısı elde eden KONESOB, bu kez de hijyen ve sanitasyon konusunda öncülük ederek TS 13811 Hijyen ve Sanitasyon Yönetim Sistemi Belgesi’ni alan ilk esnaf teşkilatı oldu.

KONESOB’ta düzenlenen törende TS 13811 Hijyen ve Sanitasyon Yönetim Sistemi Belgesi ve TSE ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgesi'ni KONESOB Başkanı Muharrem Karabacak'a takdim eden Türk Standardları Enstitüsü (TSE) Başkanı Prof. Dr. Adem Şahin,  “Böyle önemli belgeleri almayı hedeflemek ve bize müracaatta bulunmak çok önemli. Hijyen ve Sanitasyon Yönetim Sistemi ve Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi belgelerini alan KONESOB, Türkiye’de önemli bir başarı elde etmiştir” diye konuştu.

KONESOB Başkanı Muharrem Karabacak ise, “Türkiye genelindeki birlikler ve esnaf teşkilatları arasında TS 13811 Hijyen ve Sanitasyon Yönetim Sistemi Belgesi’ni almaya hak kazanan ilk esnaf teşkilatı olduk. Çalışanlarımızın ve kurumumuzdan hizmet alan odalarımız, oda üyesi esnaf ve sanatkârlarımızın sağlığının korunması, buna yönelik çalışmaların yapılması ve sürekliliğinin sağlanmasına büyük önem veriyoruz. Bu iki önemli belgeyi TSE Başkanımızın elinden almak bizleri oldukça memnun etti. KONESOB olarak Başkanımıza ve ekibine teşekkür ediyorum” dedi.

Bu İçeriği Paylaş : Facebook'da Twitter'da
Eski Siteye Dön