SAMSUN TİCARET VE SANAYİ ODASI´NIN KALİTE BELGELERİ YENİLENDİ

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası’nın (STSO) TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistem Belgesi ve TS ISO 10002:2018 Müşteri Memnuniyeti Sistem Belgesi, Türk Standardları Enstitüsü (TSE) tarafından yeni hizmet binasında yapılan tetkiklerin ardından yenilendi.

Belge Törenine; TSE Başkanı Prof. Dr. Adem Şahin ve Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu katıldı.

Törende konuşan TSE Başkanı Prof. Dr. Adem Şahin, Samsun TSO Başkanı Salih Zeki Murzioğlu nezdinde emeği geçenleri kutladı. Kaliteye odaklanmış bir kuruluşun, ilgili tarafların ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacağını dile getiren Şahin, kalitenin ise değer katan davranış ve tutumu teşvik ettiğini söyledi.

Odalarda, kalite çalışmalarına destek vermek ve kalite altyapısının güçlendirilmesini sağlamak amacıyla, uluslararası yönetim sistemleri standartları kapsamında eğitim ve belgelendirme faaliyetlerinin sürdüğünü anlatan Şahin, kalite sisteminin kurulmasından çok, devamlılığının önemli olduğuna da vurgu yaptı. TSE Başkanı Şahin son olarak, Samsun TSO’nun yeni hizmet binasının iş dünyasına hayırlı olmasını temenni ederek, “Böyle önemli projeler yapmak kolay değil. Sizleri tebrik ediyor ve başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum” dedi.

Kalitenin bir ekip işi olduğunu kaydeden Murzioğlu ise, “Yeni hizmet binamızda yürütülen tetkiklerinin ardından belgelerimizi yenilemenin haklı gururunu yaşıyoruz. Kalite yönetim sistemi ilgili yönetmelik ve mevzuatlar çerçevesinde sürekli gelişme ve iyileştirmeyi sağlamak en önemli temel kalite politikamız olmaya devam edecek” diyerek sözlerini noktaladı.

Konuşmaların ardından TSE Başkanı Prof. Dr. Adem Şahin tarafından yenilenen kalite belgeleri Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu’na takdim edildi.

 

Bu İçeriği Paylaş : Facebook'da Twitter'da
Eski Siteye Dön