TSE´DEN AHMET İPEK ET VE ET ÜRÜNLERİ PAZARLAMA´YA TSE BELGELERİ

Ahmet İpek Et ve Et Ürünleri Pazarlama Sanayi Ticaret Anonim Şirketi, Türk Standardları Enstitüsü (TSE) denetimlerinden başarıyla geçerek kalite belgelerini almayı başardı.

Belge törenine TSE Başkanı Prof. Dr. Adem Şahin, Ahmet İpek Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Kemal İpek, İl Emniyet Müdürü Ali Temiz ve Ahmet İpek Gıda çalışanları katıldı.

Törene katılmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren TSE Başkanı Prof. Dr. Adem Şahin, Enstitü çalışmaları ve Yönetim Sistemleri hakkında bilgi verdi.

Ahmet İpek Gıda’nın almış olduğu belgelerle tüketicilere standartlara uygun, kaliteli ve güvenilir ürünler sunduğunu gösterdiğini de sözlerine ekleyen Şahin, “İşletmemiz bu durumu sürdürülebilir kılacağına dair beyanda bulunuyor. İşletmemizin toplum sağlığına göstermiş olduğu duyarlılık ile müşterilerine, çalışanlarına ve tedarikçilerine beklentilerinin de ötesinde hizmet sunma isteğinin tüm kurum, kuruluş ve işletmelere örnek olmasını temenni ediyorum. Belgelerimizin işletmemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından TSE Başkanı Prof. Dr. Adem Şahin tarafından kalite belgeleri Ahmet İpek Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Kemal İpek’e takdim etti.

 

Bu İçeriği Paylaş : Facebook'da Twitter'da
Eski Siteye Dön