Hacktrick Siber Güvenlik Konferansı

Bölgede düzenlenen en büyük güvenlik organizasyonu olması beklenen, seminerlerden, eğitimlerden ve çeşitli sportif yarışmalardan oluşan, bilgi güvenliği topluluğu Octosec tarafından düzenlenen Hacktrick Siber Güvenlik Konferansı, tüm güvenlik meraklılarını 6-8 Eylül 2015 tarihleri arasında Sabancı Üniversitesi Yerleşkesinde buluşturdu.

Hacktrick, zeka, eğlence, heyecan ve biraz da mücadele ortamı oluştururken pratik ve teorik güvenlik çalışmalarını da katılımcılarla paylaşmak üzere organize edilen konferans ve eğitimlerde 1000'in üstünde katılımcıyı ağırlayarak bölgenin en büyük güvenlik organizasyonu olarak gerçekleştirildi.

Konferansta Enstitümüz adına, “Siber Savaş Sahnesinin Değişimi: Yazılım Donanım Arası Geçiş” konulu konuşmasıyla Alper BAŞARAN, “Sızma Testi Uzmanı ve Firması Belgelendirme” konulu konuşmasıyla Zümrüt MÜFTÜOĞLU alanları ile ilgili merak edilen hususlara değinerek sunumlarını gerçekleştirdiler. Ayrıca konferans alanında Enstitümüz standını ziyaret eden katılımcılara bilgi verildi.

Bu İçeriği Paylaş : Facebook'da Twitter'da
Eski Siteye Dön