Helal Gıda Teknik İnceleme Uzmanı Dokümanları

Helal Gıda Teknik İnceleme Uzmanı Dokümanları

TSE HELAL GIDA TEKNİK İNCELEME UZMANI BAŞVURU ŞARTLARI

 

ÖĞRENİM:

Aday, üniversitelerin Biyoloji, Biyokimya, Tıp Doktorluğu, Eczacılık, Hidrojeoloji Mühendisliği, Moleküler Biyoloji, Biyoloji, Genetik Mühendisliği, Gıda Mühendisliği, Ziraat Mühendisliği, Veteriner Hekimlik, Kimya Mühendisliği, Kimya, Su Ürünleri Mühendisliği, Beslenme ve Diyetetik bölümlerinin lisans programlarından mezun olmalıdır.

 

EĞİTİM:

 

Örgün Eğitim:

Aday, TS OIC/SMIIC 1 Helal Gıda - Genel Kurallar standardı şartlarını kapsayacak şekilde 3 günlük (24 saatlik) Helal Gıda Teknik İnceleme Uzmanı belgelendirme eğitimini almış olmalıdır.

 

Ya da;

 

Online Eğitim:

Aday, TSE tarafından gerçekleştirilen TS OIC/SMIIC 1 Helal Gıda - Genel Kurallar standardı şartlarını kapsayacak şekilde Online Helal Gıda Teknik İnceleme Uzmanı belgelendirme eğitimini almış olmalıdır.

 

SINAVA KATILACAK ADAYLARDAN İSTENEN BELGELER:

 1. Helal Gıda Teknik İnceleme Uzmanı Belgelendirme Başvuru Formu,
 2. Belgeli Personel Taahhütnamesi ve Karşılıklı Antlaşma Şartları Formu,
 3. Nüfus Cüzdanı fotokopisi,
 4. Diploma fotokopisi,
 5. Sınav ve belgelendirme ücreti banka dekontunun fotokopisi,
 6. Cari Kart Formu.

Belgelendirme programı başvuru, yeniden belgelendirme ve belge geçiş ile ilgili şartları, belgelendirmenin kapsamı, değerlendirme proseslerin yürütülmesi, başvuru sahibinin hakları ve belgelendirilmiş kişilerin görevleri ile ilgili olarak başvuruda bulunun kişiler görevlendirilmiş personelle aşağıda verilmiş olan iletişim adreslerinden öğrenebilirler.

Ücret: Eğitim, Sınav ve Sertifika ücretlerine Ücretler linkinden ulaşabilirsiniz.

İletişim:                   

  • Tel                   : 0 312 416 63 22
  • Faks                : 0 312 416 64 50
  • E-posta           : hg-pbm@tse.org.tr

Başvuru: Başvurular için aşağıdaki formları doldurduktan sonra postayla veya taratıp e-postayla başvuru yapabilirsiniz. İlk başvurularda 1, 2, 3 numaralı formları; belge yenilemelerde ise 2, 3, 4 numaralı formları doldurmanız gerekmektedir.

 

 


Dökümanlar (4)

Eski Siteye Dön