Ambulans Periyodik Muayene Uzmanı Dokümanları

Ambulans Periyodik Muayene Uzmanı Dokümanları

TSE AMBULANS PERİYODİK MUAYENE UZMANI BAŞVURU ŞARTLARI

 

ÖĞRENİM:

Aday; Makine, Elektrik, Elektronik, Elektrik-Elektronik, Metalürji-Malzeme, Elektronik ve Haberleşme, Otomotiv, Mekatronik Mühendisi, Biyolog, Kimyager, Kimya Mühendisi,  En az dört yıllık okul mezunu sağlık görevlisi, Makine, Elektrik, Elektronik, Otomotiv, Mekatronik Teknikerliği Ön Lisans ve Teknisyenliği programlarından mezun olmalıdır.

 

EĞİTİM:

Aday, TS EN 1789 + A1/ Ocak 2011 "Tıbbi Araçlar ve Donanımları - Kara Yolu Ambulansları" standardları ve ilgili mevzuat 07.12.2006/26369 tarih ve sayılı "Ambulanslar ve Acil Sağlık Araçları İle Ambulans Hizmetleri Yönetmeliği" ve 10.04.2012/28260 tarih ve sayılı Resmi Gazetede yayınlanan "Ambulanslar ve Acil Sağlık Araçları İle Ambulans Hizmetleri Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik´in şartlarını kapsayacak şekilde 3 günlük Ambulans Periyodik Muayene Uzmanı belgelendirme eğitimini almış olmalıdır.

 

SINAVA KATILACAK ADAYLARDAN İSTENEN BELGELER:

 1. Ambulans Periyodik Muayene Uzmanı Belgelendirme Başvuru Formu,
 2. Belgeli Personel Taahhütnamesi ve Karşılıklı Antlaşma Şartları Formu,
 3. Nüfus Cüzdanı fotokopisi,
 4. Diploma fotokopisi,
 5. Sınav ve belgelendirme ücreti banka dekontunun fotokopisi,
 6. Cari Kart Formu.

Belgelendirme programı başvuru, yeniden belgelendirme ve belge geçiş ile ilgili şartları, belgelendirmenin kapsamı, değerlendirme proseslerin yürütülmesi, başvuru sahibinin hakları ve belgelendirilmiş kişilerin görevleri ile ilgili olarak başvuruda bulunun kişiler görevlendirilmiş personelle aşağıda verilmiş olan iletişim adreslerinden öğrenebilirler.

Ücret: Eğitim, Sınav ve Sertifika ücretlerine Ücretler linkinden ulaşabilirsiniz.

İletişim:                   

  • Tel                   : 0 312 416 62 79
  • Faks                : 0 312 416 65 98
  • E-posta           : apm-pbm@tse.org.tr

Başvuru: Başvurular için aşağıdaki formları doldurduktan sonra postayla veya taratıp e-postayla başvuru yapabilirsiniz. İlk başvurularda 1, 2, 3 numaralı formları; belge yenilemelerde ise 2, 3, 4 numaralı formları doldurmanız gerekmektedir.

 

 

 


Dökümanlar (4)

Eski Siteye Dön