Doğalgaz Yakan Sistemler

Doğalgaz Yakan Sistemler

BAŞVURUDA İZLENECEK YOL

1) Aşağıdaki dokümanlar arasında bulunan Başvuru Formu ve Taahhütnameyi bilgisayarda doldurup, çıktısını imzalayıp kaşeleyiniz.

2) Vergi levhası, İmza Sirküsü ve Dekontun fotokopisini ekleyiniz.

Başvuru Formunu doldururken dikkat edilmesi gerekenler;

-Formdaki Bilgiler cihazın/makinenin kullanılacağı, yani incelemenin yapılacağı Firmaya ait olmalıdır. Mühendislik Firması veya İmalatçı Firmanın Bilgileriyle doldurulmayacaktır.

-Adresi eksiksiz olarak il ve ilçe kısmı da olacak şekilde yazınız.

-Cihaz kısmında Cihazın/Makinenin adı ve kaç adet olduğu yazılacaktır. Örneğin: ram makinesi, lahmacun fırını, kuzine, boya kurutma fırını gibi. Brülör sayısını ve markasını yazmanıza gerek yoktur.

-E-mail kısmını boş bırakmayınız.(E-imzalı geçici gaz açma yazınız E-mail yoluyla gönderilecektir.)

-Borulu fırınlarda proje de evrakların arasına eklenmelidir. (Borulu fırın içinden sıcak su geçen boruların olduğu özel bir sistemdir. Örneğin lahmacun fırını bu kategoriye girmez projeye gerek yoktur.)

3) Dekont ve Ücretin yatırılması:

-İnceleme ücreti ve hesap bilgilerimiz ücret çizelgesinde mevcuttur. Cihaz sayısı ve incelemenin yapılacağı İle göre yatırmanız gereken ücret çizelgedeki tabloda verilmiştir.

 

Evraklarınızı tamamlayınca aşağıdaki adresimize kargo yoluyla veya elden ulaştırınız.

Not: Faturalandırma inceleme sonrasında yapılmaktadır ve faturalarınız inceleme raporlarıyla birlikte firmanıza posta yoluyla gönderilmektedir. İnceleme yapabilmemiz için evraklarınız bize ulaştıktan sonra göndereceğimiz maildeki e-imzalı yazı ile gazınızı açtırdıktan sonra tarafımıza mail veya faks ile dönüş yapmanız gerekmektedir.

 

İLETİŞİM:

Alıcı : TSE DOĞALGAZ YAKMA SİSTEMLERİ PROJE KOORDİNATÖRLÜĞÜ
Adres : Kayışdağı Cad.No:29 Yıldız Plaza D:1 Küçükbakkalköy-Ataşehir / İSTANBUL
Tel : 0216 573 45 24-25
Faks : 0216 576 85 44
E-mail : dogalgaz@tse.org.tr

 


Dökümanlar (7)

Eski Siteye Dön