RAF SİSTEMLERİ MUAYENESİ

Raf Sistemleri Muayenesi

RAF VE DEPOLAMA SİSTEMLERİ MUAYENELERİ

Hizmet Tanımı:

Raf ve depolama sistemlerinden kaynaklı risklerin ve iş kazalarının önüne geçilmesinde yardımcı oluyoruz. Endüstride yoğun bir şekilde kullanılan depolama ve raf sistemleri belli bir çevrim sonunda deformasyon ve metal malzemelerde yorulma riski altındadır. Muayene hizmetimizde kullanımda olan depolama ve raf sistemlerinin zeminden başlayarak tüm cıvata ve kaynak bağlantıları, kolon ve kirişleri muayene edilmektedir. Muayene sonucunda ölçülendirilen raf sistemleri konusunda uzman analistler tarafından bilgisayar destekli olarak dinamik ve sismik yükler altında simüle edilerek müşterilerimize ayrıntılı bir rapor sunulmaktadır.

Neden TSE?

  •    Konusunda uzman personeli ile ülke çapında sunulan hizmet ağımız.
  •   TS EN 15635, TS EN 15620, TS EN 15512, TS EN 1562, TS EN 15878 standartları doğrultusunda yapılan muayeneler.
  •   Yapılan muayeneler haricinde ekipmanlar üzerinde ülkemizin bulunduğu jeolojik yapı dikkate alınarak hazırlanan bilgisayar destekli analiz raporu.
  •   Raf sistemlerine ilişkin müşterilerin standartlar doğrultusunda yapmaları gereken bakım, etiketleme, istifleme, paletlerin durumu gibi konularda çalışanlara kısa eğitimler verilmektedir.
  •   İş kazalarının önüne geçmek, kaza sonucu olabilecek maddi kayıpları engellemek için bağımsız bir muayene kuruluşu olan TSE'den hizmet alabilirsiniz.

 

İLETİŞİM:

  

Endüstriyel Ekipmanlar Müdürlüğü

 

Adres       : 100.Yıl Bulvarı Cevat Dündar Caddesi 1236 Sk.No:1 Kat:2 Ostim-Yenimahalle/ANKARA

Tel           : +90 (0312) 592 5224/5154/5108

Email       : isekipman@tse.org.tr

Eski Siteye Dön