Beyaz Şapkalı Hacker Eğitim, Sınav ve Belgelendirmeleri

Beyaz Şapkalı Hacker Eğitim ve Belgelendirmesi

Beyaz Şapkalı Hacker Eğitimleri, Sınavları ve Belgelendirmesi

Beyaz Şapkalı veya Etik Hackerların yetiştirilmesi TSE Bilişim Teknolojileri Test ve Belgelendirme Dairesi Başkanlığınca T.C Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı'nca hazırlanan Siber Güvenlik Eylem Planına göre yürütülmektedir. Beyaz Şapkalı Hackerlar TSE'nin hazırlamış olduğu eğitim programlarına, yazılı ve uygulamalı sınavlara katılabilmektedir.

Beyaz Şapkalı Hacker Sertifikasyon Program Başvuru Formunu indirmek için tıklayınız.

Sızma Testi İdari Kriterler Dokümanı standartlaştırılarak TS 13638(Bilgi Teknolojileri-Güvenlik Teknikleri-Sızma Testi Yapan Personel ve Firmalar İçin Şartlar) numaralı standart olarak yayınlanmıştır. Standardla ilgili bilgiye ulaşmak için tıklayınız.

Eğitimle ilgili genel bilgilere ulaşmak için tıklayınız.

ÜCRETLER: Eğitimler genel itibari ile temel seviye eğitim paketi için 5 veya 7 gün sürmekte olup 5 günlük eğitim kişi başı 10000 TL ve  7 günlük eğitim kişi başı 12300 TL'dir. İleri seviye eğitimi ise 10 gün sürmekte ücreti kişi başı 15000 TL'dir. Doküman inceleme ücreti 1600 TL, sınava girmek isteyenler için Teorik sınav ücreti 4100 TL, uygulamalı sınav ücreti 4100 TL, Sertifika ücreti ise 2650 TL'dir. Tüm ücretlere %18 KDV uygulanır.

NOT: Sadece eğitimlerde lise, ön lisans, lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencilerine % 25 indirim uygulanır. (Açıköğretim öğrencileri bu indirime tabi değildir. Sınav ücretleri indirime dâhil değildir. )

 

 

 

 


Dökümanlar (1)

Eski Siteye Dön